2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Dodane 24 maja 2024

Zatrudnimy Magazyniera z doświadczeniem

Wynagrodzenie

3 800 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

BRUNO TASSI należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży mięsnej. Zajmujemy się sprzedażą mięsa, wędlin, nabiału oraz innych produktów spożywczych na terenie całej Polski. Mamy oddziały w największych miastach. Obecnie poszukujemy w Rzeszowie kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER – zmiany nocne

Zadania kluczowe:

• przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów za pomocą kolektorów

• prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodowej i rozchodowej

• bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów

• utrzymanie ładu i porządku na magazynie

Wymagania:

• dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• uczciwość

• sumienność i dokładność

• systematyczność

W zamian oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Umowę o pracę – wiemy jak ważna jest stabilność dla naszych pracowników

• Ubezpieczenie medyczne w całej Polsce

• Karta Multisport, bo sport jest ważny

• Ubezpieczenie grupowe na życie

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 681412736