2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Stadła
Schwander Polska
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. zaopatrzenia i magazynowania - umowa o prace.

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stadła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Schwander Polska to światowy lider wdrażania technologii MBR (membranę biological reactor). Posiadamy bogate ponad 20-letnie doświadczenie, realizujemy zamówienia wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania i dostępne technologie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. zaopatrzenia i magazynowania

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za skuteczne funkcjonowanie magazynu

  • zarządzanie logistyką i zapasami

  • utrzymanie i ewidencja prawidłowych stanów magazynowych

  • raportowanie stanu magazynowego

  • załadunek i rozładunek towaru w magazynie

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • obsługa urządzeń tj. wózka widłowego

  • terminowa obsługa dostaw i wysyłek

  • przygotowanie i obsługa dokumentacji związanej z przyjęciem, wydaniem i przechowywaniem towarów

Wymagania:

  • znajomość systemu zarządzania magazynem oraz odpowiednich programów

  • znajomość podstawowych narzędzi komputerowych

  • punktualność i terminowość

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość zasad bezpieczeństwa

  • umiejętność skutecznej komunikacji niezbędnej do zapewnienia płynnego przepływu informacji w procesie kompletacji zamówień

  • uprawnienie na wózki widłowe

  • umiejętne gospodarowanie przestrzenią oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wymiar czasu pracy – pełny etat

  • atrakcyjne zarobki i dodatkowe premie

  • praca w młodym, dynamicznym zespole

Benefity:

  • okresowe premie pieniężne

  • karty multisport

  • możliwość odbycia dodatkowych kursów i szkoleń

Lokalizacja

Stadła,

Małopolskie

Małopolskie, Stadła
ID: 919746977