2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Modlniczka
UPS
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Operacji_Kraków

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

UPS Polska poszukuje osób do pracy na stanowisku,

Specjalista ds. Operacji

Miejsce pracy: Modlniczka, Kraków

1/1 etatu,

praca od poniedziałku do piątku, w godz. 13:00-21:00

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)

Obowiązki:

  • Przygotowanie i archiwizowanie dokumentacji dla grupy Podwykonawców UPS;

  • Weryfikowanie zgodnego z wymaganymi standardami wizerunku kurierów i floty oraz administrowanie sortami ubraniowymi;

  • Raportowanie i analizowanie bieżących wyników serwisowych;

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległego Zespołu;

  • Kontrolowanie stanu technicznego i nadzór nad urządzeniami DIAD;

  • Przygotowanie raportów operacyjnych do rozliczeń kurierskich;

Oczekiwnia:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze operacji/logistyki;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz komunikatywność;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników będzie dodatkowym atutem;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość programów Microsoft Office;

  • Dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kat. B;

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 911068203