2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Wieliczka
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu - Wieliczka

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma El-Sun producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne poszukuje pracownika na stanowisko : Magazynier

Zakres obowiązków:

·         przyjmowanie dostaw towaru

·         sprawdzanie zgodności dostaw (kontrola jakościowa i ilościowa dostaw)

·         wprowadzanie dokumentów dostawy do systemu

·         wprowadzanie do systemu stanów magazynowych wyrobów gotowych

·         planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej

·         prowadzenie stanów magazynowych towarów i wyrobów gotowych

·         kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem klienta

·         przygotowanie towaru do wysyłki

·         utrzymywanie porządku w magazynie

Od Kandydatów oczekujemy:

·         doświadczenia na stanowisku magazyniera min. 2 lata (warunek konieczny!)

·         uprawnienia na wózek widłowy

·         znajomości dokumentów magazynowych, samodzielności w działaniu

·         dobrej organizacji pracy

·         umiejętności pracy w zespole, komunikatywności

·         zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie

·         umowa o pracę oraz multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

·         możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy : Czarnochowice koło Wieliczki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 664482162