2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Nieporaz
Dodane 14 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu w sklepie MOTOGO

Lokalizacja

Nieporaz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MOTOGO to Centrum Kosmetyki Samochodowej. Prowadzimy jeden z największych sklepów online z kosmetykami do pielęgnacji aut, studio detailingu i centrum szkoleniowe oraz jesteśmy wyłącznym importerem i producentem kilku profesjonalnych marek detailingowych w Polsce.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Pracownik magazynu w sklepie MOTOGO w Nieporazie.

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw,

  • układanie towaru na magazynie,

  • pakowanie paczek,

  • przygotowywanie do wysłania paczek z zamówieniami,

Oferujemy:

  • możliwość połączenia pracy ze studiami,

  • stałe wynagrodzenie wraz z możliwością premii,

  • szkolenia produktowe i pełne wdrożenie od podstaw,

  • karta MultiSport.

Jeśli chcesz pracować w nowoczesnym sklepie z młodym zespołem i poznać profesjonalny świat kosmetyki aut, wyślij swoje zgłoszenie.

Pamiętaj o dodaniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOTOGO Wojciech Żyła Spółka Komandytowa moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest MOTOGO Wojciech Żyła Spółka Komandytowa z siedzibą w Tenczynku, ul. Zielna 4, 32-067 Tenczynek."

Każdemu, kto wyśle zgłoszenie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Nieporaz,

Małopolskie

Małopolskie, Nieporaz
ID: 885701942