2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Siepraw
Jerzy Korejba
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu - umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 400 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siepraw

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko MAGAZYNIERA. Praca od poniedziałku do piątku, umowa o pracę.

Jeśli jesteś osobą:

  • energiczną

  • staranną

  • zaangażowaną w wykonywaną pracę

  • odnajdujesz się w pracy zespołowej

to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Realizacja zamówień - kompletacja, pakowanie i zabezpieczanie paczek, kontrola poprawności kompletacji

  • Operacje wewnątrzmagazynowe - przemieszczanie i układanie towaru, realizacja wewnętrznych dostaw, przepakowywanie towarów

  • Przyjęcia dostaw zewnętrznych

  • Przygotowywanie wysyłek dla spedytorów

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Inne prace magazynowe związane z obrotem towarów

W przesyłanych dokumentach CV prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Siepraw,

Małopolskie

Małopolskie, Siepraw
ID: 896197709