2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 15 maja 2024

Pracownik Magazynu - ul. Firmowa 16 Opole

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Inne

Opis

Firma TOMI MARKT Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIERA Miejsce pracy: Opole ul. Firmowa 16

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towarów do magazynu,

  • uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,

  • wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych,

  • rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej,

  • prawidłowe oznakowanie składowanych towarów;

  • przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań,

  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych,

  • czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Nieposzlakowana opinia i nienaganna kultura osobista,

  • Samodzielność, umiejętność organizowania własnej pracy,

  • Dyspozycyjność, dokładność, skrupulatność,

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

  • Wskazane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie 4750,00 zł / brutto,

  • Pełny pakiet świadczeń pracowniczych ( bony towarowe z okazji świąt, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowanie różnych form wypoczynku dla pracowników i ich dzieci np. wczasy pod gruszą, kolonie, obozy, bony + upominki z okazji dnia kobiet/mężczyzn , doroczna firmowa impreza integracyjna)

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej.

kontakt: magazyn 690 136 165 - lub biuro 774 407 69 50 wew. 62

Aplikacje prosimy kierować na adres: Tomi Markt sp. z o.o. ul. Pawła 5, 47-320 Gogolin z dopiskiem na jakie stanowisko.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tomi Markt sp. z o.o., ul. Pawła 5, 47-320 Gogolin, e-mail: odo(at)tomimarkt.pl, tel. 774 - pokaż numer telefonu - . Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a także – w przypadku udzielenia przez Panią/Pana stosownej zgody – w celu przeprowadzenia przyszłych postępowań rekrutacyjnych (w takim przypadku Pani/Pana dane będą przechowywane przez 15 miesięcy od daty ich pozyskania). Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wycofania zgody na ich przetwarzanie oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych i przysługujących Pani/Panu prawach można uzyskać kontaktując się z Administratorem za pomocą podanych wyżej danych kontaktowych

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 843222955