2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Pobiednik Wielki
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik-magazynu/ operator koparko-ładowarki

Lokalizacja

Pobiednik Wielki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik -magazynu/ operator koparki

Edmar - Hurtownia nawozów sztucznych i węgla, firma rodzinna działająca na rynku od 1976 roku.

Miejsce pracy : Pobiednik Wielki

Praca w 8 h systemie pracy

Obowiązki na stanowisku :

·         rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu

·         kontrolę ilościową przyjmowanych i wydawanych towarów

·         dbanie  o utrzymanie porządku w magazynie oraz na terenie zakładu pracy

wymagania :

·         aktualne uprawnienia na koparko- ładowarkę, lub ładowarkę

·         uprawnienia na wózek widłowy,

·         doświadczenie w obsłudze koparko-ładowarki oraz wózka widłowego

·         niekaralność,

·         odpowiedzialność i sumienność,

·         wysoka kultura osobista,

·         spostrzegawczość,

·         punktualność,

·         umiejętność pracy zespołowej

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Edmar Sp.J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lokalizacja

Pobiednik Wielki,

Małopolskie

Małopolskie, Pobiednik Wielki
ID: 910585800