2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu - op. wózka

Wynagrodzenie

56 - 56,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sep Peeters Polska Sp. z o. o.

nr. cer. 1211

Praca w Holandii- Venlo

Opis stanowiska:

• logistyka- pracownik produkcji, rozmieszczanie artykułów na regałach, pakowanie

• op. wózka EPT i OPT- przygotowanie zamówień za pomocą wózka EPT i OPT

praca w Venlo

• praca w systemie 1 lub 2 zmiany

stawka brutto € 13,27

• dojazd do pracy rowerem lub autami firmowymi w zależności od lokalizacji

• logistyka- pracownikfizyczny, rozmieszczanie artykułów na regałach, pakowanie i praca na stanowisku jako op. wózka wysokiego składu

Wymagania:

• motywacja, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

• komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

• praca na długi okres czasu

• wymagane CV

Pracodawca oferuje:

• Holenderską umowę o pracę

• wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO

• wypłaty tygodniowe na konto

• wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne

• opieka polskich koordynatorów

• odpłatne ubezpieczenie

• zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) Wi-Fi

• transport do pracy w NL: rower lub auto firmowe

Proces aplikacji:

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem,

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jesteśmy również dostępni w przypadku pytań dotyczących tego wakatu pod numerem telefonu 0048 77 442 75 75, 0031 625 482 107

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 904350049