2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bieżanów-Prokocim
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - magazynier

Wynagrodzenie

28,49 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działamy już w branży odstraszania zwierząt dobrych parę lat i znamy się na rzeczy jak mało kto. Nauczyła nas tego długa praktyka i stały kontakt z klientem.

Dostarczamy najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu najlepszego, właściwego do sytuacji rozwiązania. Mamy świadomość, że ludzie często spotykają się z problemem natrętnych zwierząt po raz pierwszy. Dlatego do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: magazynier.

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie zamówień

  • kompletowanie zamówień

  • wydawanie spakowanych paczek firmom kurierskim

  • rozkładanie dostaw zgodnie z ich przyporządkowaniem

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz porządki magazynowe

Nasze wymagania

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań, weryfikacja poprawności przyjęć i wysyłek towarów

  • Umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w dynamicznym zespole

  • Odpowiedzialne podejście do obowiązków, w tym dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym lub w weekendy, gdy jest to wymagane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Pracownik magazynu lub podobnej roli będzie dużym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • narzędzia i odzież roboczą niezbędną do pracy

  • elastyczne godziny pracy (w zakresie 6:00 - 20:00)

  • miłą atmosferę oraz pracę w zgranym zespole

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 911093263