2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Zabierzów Bocheński
Dodane 13 maja 2024

Pracownik magazynu KEDARIX producent uszczelnień technicznych

Lokalizacja

Zabierzów Bocheński

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kedarix jest producentem uszczelnień technicznych od 21 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy magazyniera.

Ze względu na to, że elementy które będą układane, segregowane, przekazywane na produkcję są ciężkie, preferujemy zatrudnienie mężczyzny. Oferta pracy skierowana jest dla osób niepalących.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Jednozmianowy tryb pracy: od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w zgranym zespole

  • Praca w firmie rodzinnej

Od kandydatów oczekujemy:

  • Załadunek i rozładunek materiałów

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Prowadzenie dokumentów magazynowych

  • Prawidłowe kompletowanie zamówień zgodnie z wydawanymi dyspozycjami systemowymi

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • Przygotowanie surowca do produkcji

  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów i towarów zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy

  • Sporządzanie dokumentów niezbędnych do sprawnej pracy magazynu

  • Kompletowanie zamówienia klienta

  • Odpowiedzialność za zgodne stany magazynowe

  • Odpowiedzialność za ład i porządek na magazynie

  • Przeprowadzenie inwentaryzacji magazynu raz w roku

  • Nadzór nad inwentaryzacją i stanami minimalnymi Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami

Zakres obowiązków:

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Znajomość obsługi komputera

  • Podstawowa znajomość zagadnień technicznych

  • Samodzielność, odpowiedzialność organizacji pracy własnej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na maila lub kontakt telefoniczny: +48**********00

Lokalizacja

Zabierzów Bocheński,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów Bocheński
ID: 918075175