2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Myślachowice
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Myślachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik Magazynu w Zakładzie Produkcji Mięsa Wołowego

Wiodący producent mięsa wołowego, poszukuje doświadczonego pracownika magazynu do naszego zakładu produkcyjnego. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i sumiennej, gotowej do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

Obowiązki:

- Przyjmowanie dostaw mięsa i materiałów do zakładu produkcyjnego.

- Kompletowanie zamówień oraz pakowanie gotowych produktów.

- Etykietowanie towarów i przygotowanie do wysyłki.

- Utwardzanie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku w magazynie.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji będzie mile widziane.

- Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

- Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi magazynowych (np. wózka widłowego).

- Sumienność, dokładność i dbałość o jakość pracy.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

- Gorący posiłek w ciągu pracy.

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub telefon.

Lokalizacja

Myślachowice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślachowice
ID: 909669957