2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Bochnia
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży handlowej, specjalizującą się w dystrybucji produktów instalacji kanalizacyjnej, instalacji wodnej, instalacji gazowej, uszczelnień i innych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Magazynier / utrzymanie ruchu, który dołączy do naszego zespołu i pozwoli na jeszcze szybszy rozwój.

Obowiązki:

  • Rzetelne i dokładne przygotowanie i spakowanie produktów pod wysyłkę.

  • Dbanie o stanowisko pracy.

Oczekujemy:

  • Osób przykładających się do powierzonych zadań

  • Umiejętności samodzielnego organizowania pracy.

  • Osób pracowitych, wytrzymałych, nie bojących się pracy w różnych warunkach pogodowych.

  • Mile widziana znajomość produktów kanalizacyjnych/sanitarnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - 1 miesiąc umowa zlecenie.

  • Atrakcyjny system wynagradzania.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego.

  • Potrzebne narzędzia pracy.

  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku.

    Cenimy sobie bardzo zaangażowanie i pozytywne nastawienie pracownika i również je odpowiednio wynagradzamy.

    Prosimy o wysyłanie CV i wiadomości na OLX

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 852771559