2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Tarnobrzeg
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik hali produkcyjnej - wparcie

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się firma Karolla - produkująca kubki oraz miski papierowe poszukuje do swojego zespołu pracownika wsparcia do działu hali produkcyjnej:

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- terminowe wypłaty,

- możliwość dodatkowego ubezpieczenia,

- pracę w stabilnej i renomowanej firmie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- bieżące sporządzanie odpowiednich dokumentów magazynowych/ produkcyjnych,

- praca przy maszynach produkcyjnych,

- załadunek i rozładunek towarów/ półproduktów,

- segregacja i rozstawianie towarów na odpowiednie miejsca na hali produkcyjnej,

- zabezpieczanie towaru do transportu,

- dbałość o porządek na hali produkcyjnej i przyległym terenie firmy,

- uczestniczenie w inwentaryzacjach,

- współpraca z działem produkcji i działem magazynu;

WYMAGANIA:

- sprawność fizyczna,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 891624154