2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Dębica
Rekrutacja Dębica
Dodane 28 maja 2024

Pracownik fizyczny SEITO Dębica - praca wakacyjna

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Poszukujesz nietrudnej pracy na wakacje? Odezwij się do nas!

Aktualnie poszukujemy PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH do naszego oddziału w Dębicy.

ZADANIA:

  • Ręczne prace transportowe

  • Dostarczanie półfabrykatów na linie produkcyjne

WYMAGAMY:

  • chęci do pracy

  • prawo jazdy kat. b lub inne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem!

OFERUJEMY:

  • Pakiet benefitów ( dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z dostępem do wielu specjalistów, świadczeń rehabilitacyjnych i domowych wizyt lekarskich; dofinansowanie kart sportowych; nagrody rzeczowe za inicjatywy pracownicze)

  • Dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny

  • PREMIE za udział w programie POLEĆ PRACOWNIKA

  • Wsparcie dedykowanego opiekuna na etapie wdrożenia do pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu NAPISZ lub ZADZWOŃ - udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Administratorem Danych Osobowych jest spółka Seito Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (KRS: 0000261422) . Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie:

www.seito.pl

W CV nie zapomnij o klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

Zostałem/am również poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 780124150