2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Mielec
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny/Magazynier

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem oraz planowanym otwarciem nowego oddziału RMC Polska Sp. z o.o. działająca na rynku recyklingu złomów metali kolorowych poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik fizyczny/Magazynier.

Oferujemy pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Miejsce pracy Specjalna Strefa Ekonomiczna w Mielcu

Podstawowe obowiązki:

- Organizacja pracy na placu

- Obsługa przyjęć i wywozów materiałów

- Bieżąca ewidencja stanów magazynowych

- Dbanie o powierzony sprzęt

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp

Co oferujemy:

- Umowa o pracę na pełny etat

- Koleżeńską i przyjazną atmosferę w pracy

- Dużą samodzielność na pełnionym stanowisku

- System premiowy

- Pełne szkolenie stanowiskowe

Nasze oczekiwania:

- Samodzielność i inicjatywa w działaniu

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- Systematyczność w pracy i planowaniu zadań

- Kultura osobista

- Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach

- Doświadczenie w podobnej branży będzie dodatkowym atutem

Do aplikacji proszę o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest RMC Polska Sp. z o.o. z siedzibą ul. Meissnera 1/3 lok. 319, 03-982 Warszawa.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 754709635