2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Dębica
Katarzyna Grodzka
Dodane 13 czerwca 2024

pracownik/ca magazynu z UDT-Dębica

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie oraz posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Wspaniale!Aktualnie dla Naszego Klienta,producenta farb poszukujemy pracownika magazynu z uprawnieniami UDT.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(ZUS, URLOP)
  • wynagrodzenie 4500-4900 zł brutto
  • pracę w systemie 2 zmianowym(pon.-pt)
  • pakiet benefitów: karta żywieniowa, karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • koleżeńską atmosferę pracy

zadania

  • obsługa wózka widłowego (czołowy, boczny)
  • obsługa magazynu
  • rozliczenia systemowe: przychody, rozchody, blokowanie materiałów w systemie

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe UDT
  • dostępności do pracy w systemie 2 -zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14,14-22)
  • doświadczenia w pracy na magazynie
mile widziana podtsawowa znajomośc pakietu MS Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 920405155