2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Nowa Huta
Dodane Dzisiaj o 17:04

Praca w sklepie z używanymi częściami samochodowymi Igołomska Kraków

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam znajdujemy się w Krakowie na Ul. Igołomskiej 93.

Zajmujemy się importem i sprzedażą używanych części samochodowych pracujemy w 9 osobowym zespole.

W naszym asortymencie znajduje się ponad 11.000 używanych części samochodowych.

-Miejsce pracy : Ul Igołomska 93 Kraków

-Praca poniedziałek-piątek w godzinach 8-17 Przerwa od 13:00 do 13:30

-Praca w ogrzewanym magazynie.

-Do dyspozycji w pełni wyposażona szatnia z zapleczem sanitarnym.

-Codziennie pomiar trzeźwości.

zakres obowiązków:

-kompletowanie zamówienia

-pakowanie towaru

- przygotowywanie towaru do dalszej odsprzedaży

-opisywanie cześć samochodowych

-fotografowanie części samochodowych

-rozkręcanie towaru na mniejsze podzespoły

Jeśli brakuje ci doświadczenia przeszkolimy cię w zakresie wykonywanych obowiązków.

Umowa o prace lub umowa zlecenie

Wypłata co miesiąc lub co tydzień w zależności od państwa preferencji

Ze względu na charakter pracy prosimy o kontakt telefoniczny w przypadku kiedy zajęte proszę o wiadomość sms

Pozdrawiam

uzywaneczescisamochodowe.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 913741021