2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Skawina
Robert
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca na magazynie - Magazynier

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Springos jest producentem oraz dystrybutorem artykułów dla domu i ogrodu z wieloletnim doświadczeniem zarówno na rynku e-commerce jak i B2B. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat, dzięki czemu zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku. Aktualnie poszukujemy osoby do nowoczesnego magazynu na stanowisko:  Magazynier.

Miejsce pracy: Skawina

Obowiązki

  • Przygotowanie / kompletacja zamówień hurtowych i detalicznych wg wytycznych w firmie

  • Dbanie o terminowość realizacji zamówień hurtowych i detalicznych

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją magazynową z uwzględnieniem wewnętrznych procedur, instrukcji oraz standardów jakościowych

  • Obsługa skanera

  • Przestrzeganie i organizacja miejsca pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP

  • Dbanie i kontrola nad powierzonym mieniem firmy

  • Uczestniczenie w cyklicznych inwentaryzacjach

 Wymagania :

  • Gotowość do pracy w trybie dwu zmianowym

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Dyspozycyjność i sumienność

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Mile widziane uprawnienia Udt

  • Dbałość o powierzone mienie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość skorzystania z Karty Multisport

Zgłoszenia proszę przesyłać przez OLX.

Jeśli odpowiada Ci się nasza oferta i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Klauzula RODO

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

“Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych.”

Administratorem Państwa danych osobowych jest SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju 701, 32-015 Kłaj (dalej ADO).

Przypominamy o możliwości zapoznania się z właściwą klauzulą informacyjną na temat przetwarzania Twoich danych osobowych na naszej stronie.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 903095480