2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Prądnik Czerwony
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca Magazynier do sklepu spożywczego, ul. Stary Trakt 2a Węgrzce

Wynagrodzenie

4 910 - 5 310 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Sklepy Market Punkt są częścią Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan od ponad 20 lat działające w obszarze handlu detalicznego. Zatrudniamy pond 300 osób w 14 lokalizacjach w Krakowie, Węgrzcach oraz Słomnikach.

Poszukujemy mężczyzny do pracy na stanowisku magazyniera do naszego sklepu, który znajduje się w Węgrzcach przy ulicy Stary Trakt 2a (Centrum Handlowe ATUT)

  • Na w/w stanowisko poszukujemy również osoby w lokalizacji: ul. Dożynkowa 99

Oferujemy:

-umowę o pracę od pierwszego jej dnia

-stałe, atrakcyjne wynagrodzenie (4910-5310 brutto)

-możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

-bony przedświąteczne

Obowiązki :

-przyjmowanie dostaw

-sprawdzanie zgodności dostaw z fakturą

-wprowadzanie faktur do systemu

-dbanie o porządek w magazynie

Wymagamy:

-doświadczenia na stanowisku magazyniera

-badań do celów sanitarno-epidemiologicznych

-wysokiej kultury osobistej

-dobrej organizacji pracy

-chęci do pracy

-uczciwości i rzetelności w wykonywaniu obowiązków

  • Pracujemy w systemie dwu-zmianowym (brak zmian nocnych!)

Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt od pn do pt w godzinach 7-15.

Do usłyszenia! :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 814529647