2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Bolęcin
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca Biosystem Bolęcin, pracownik produkcja, operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 242 - 4 504 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca w Zakładzie przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Bolęcinie.

Poszukujemy pracowników do demontażu sprzętu oraz operatorów wózków widłowych.

Zakres obowiązków:

  • demontaż, sortowanie i inne

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • system 2-zmianowy, praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

  • motywacyjny system wynagrodzenia, dodatkowe nagrody

  • dodatki funkcyjne

  • bezpłatny dowóz i odwóz pracowników z miejscowości na trasie Krzeszowice - Trzebinia - Chrzanów - Bolęcin.

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • niezbędne szkolenia stanowiskowe

  • praca w bezpiecznych warunkach i w bardzo dobrych warunkach socjalnych

  • wynagrodzenie podstawowe 4504 zł brutto

Nasze wymagania

  • uczciwość, solidność, pracowitość

  • mile widziany kurs operatora wózka widłowego (dodatek funkcyjny - 426 zł)

Rekrutacja odbywa się w Bolęcinie przy ulicy Fabrycznej 5.

Lokalizacja

Bolęcin,

Małopolskie

Małopolskie, Bolęcin
ID: 817202399