2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 22 maja 2024

Pakowanie paczek w sklepie motocyklowym

Wynagrodzenie

3 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA STANOWISKO: Pakowanie paczek

Moto Mio

Jesteśmy największym w Polsce południowej autoryzowanym salonem i serwisem motocyklowym, oferującym włoskie marki pojazdów t.j. Aprilia, Benelli, Ducati, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio oraz akcesoria, odzież i kaski renomowanych marek.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

1. Bieżąca obsługa zamówien internetowych i wysyłka niewielkich paczek do klientów

2. Tworzenie dokumentów sprzedaży (paragony i faktury)

3. Drukowanie listów przewozowych

4. Przyjmowanie zwrotów

5. Obsługa allegro pod kątem odpowiedzi na zapytania klientów

Wymagania:

1. Sumienność i chęć do pracy

2. Skrupulatność i szybkość działania

3. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

4. Skrupulatność.

5. Umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej z klientem

Oferujemy:

1. Pracę w młodym, zgranym zespole pasjonatów motocyklowych.

2. Pracę w głównej mierze z dizajnerskimi markami włoskimi.

3. Umowę o pracę lub kontrakt B2B.

4. Stabilne wynagrodzenie: podstawa + premia uznaniowa.

5. Karta multisport

6. Możliwość pojazdu służbowego

Praca dostępna od zaraz.

CV proszę kierować na adres: a.malopolski2motomio.pl

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji jak również w przypadku przyszłych rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 920263429