2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Chełmek
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - pracownik magazynu

Lokalizacja

Chełmek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodowa firma działająca w branży budowlanej - deskowania do betonu - poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Pracownik Magazynu - Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Chełmek (32-660) koło Libiąża

Region: małopolska

Numer referencyjny: MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Obowiązki:

• załadunek oraz rozładunek sprzętu (wózek czołowy do 3,5t z widłami 2,3m),

• przygotowanie materiału do wysyłki - kompletacja według zamówienia,

• klasyfikacja oraz zliczanie materiału zwróconego z budowy - sprawdzanie sprzętu pod względem ilościowym oraz ewentualnych uszkodzeń,

• kontrola stanów magazynowych,

• utrzymanie porządku na magazynie.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie początkowe

• dodatkowe premie w oparciu o wydajność na danym stanowisku od pierwszego pełnego miesiąca pracy,

• premia za absencję

• stabilne warunki zatrudnienia,

• początkowo umowę o pracę przez firmę zewnętrzną z możliwością przejścia na umowę bezpośrednią po okresie próbnym ( z dodatkowymi benefitami: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie zdrowotne)

• pracę jednozmianową w godzinach 7:30-16:00 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy); możliwe nadgodziny

• szkolenie wprowadzające z doświadczonym pracownikiem

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Lokalizacja

Chełmek,

Małopolskie

Małopolskie, Chełmek
ID: 891548214