2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Gorzyce
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - Gorzyce

Lokalizacja

Gorzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: SURET Sp. z o.o. na terenie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o., ul. Odlewników 52, 39-432 Gorzyce

Nasze oczekiwania

  • Niezbędne uprawnienia UDT na urządzenia transportu bliskiego

  • Sumienność i rzetelność

  • Gotowość do pracy w krótkich delegacjach

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek na środki transportu

  • Transport wewnętrzny

  • Przemieszczanie półfabrykatów wewnątrz hali

  • Dbanie o powierzony sprzęt

Nasza oferta dla Ciebie

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowa o pracę na czas próbny na 3 miesiące + przedłużenie

  • Praca w systemie trzyzmianowym

  • Premia

  • Nagroda

  • Świadczenia socjalne

Klauzula dotycząca danych osobowych

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest SURET Sp. z o.o. 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem: SURET Sp. z o.o., 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12.

Lokalizacja

Gorzyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Gorzyce
ID: 740561322