2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kęty
Dodane 03 maja 2024

Operator wózka widłowego do załadunków / rozładunków samochodów Kęty

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Refresco jest wiodącym producentem napojów dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

Zakres obowiązków:

  • Załadunek oraz rozładunek dostaw przy użyciu wózka widłowego,

  • Dostarczanie komponentów na produkcję oraz bieżąca obsługa linii,

  • Prace gospodarczo-magazynowe

  • Obsługa skanera manualnego

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( dokument UDT) i wymiany butli gazowej,

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej pozyskania,

  • Znajomość obsługi komputera oraz systemów magazynowych SAP (mile widziane),

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 6:00-18:00, 18:00-6:00.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jasno określonych warunkach,

  • Możliwość przyuczenia do zawodu,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym:

Ø  Program ubezpieczenia grupowego na życie

Ø  Prywatna opieka medyczna

Ø  Środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ø  Deputat wody i napojów.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 810395817