2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Skawina
Brandbox Sp. z o.o. Sp. K.
Dodane 13 maja 2024

Operator maszyn, Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Brandbox to firma specjalizująca się między innymi w produkcji opakowań z tektury falistej. W związku z rozwojem i poszerzaniem działu produkcji poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier.

Praca od zaraz na 2 zmiany (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny do produkcji

  • dostarczanie towaru według zapotrzebowania

  • utrzymywanie porządku

  • pakowanie i zabezpieczanie wyrobu gotowego

  • układanie towaru w wyznaczonych miejscach, w tym na regałach

  • odbieranie towaru z maszyny

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość

  • komunikatywność

  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane uprawnienia UDT)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • premia miesięczna

  • godziny pracy dostosowane do komunikacji miejskiej i sytuacji losowych

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • dopłata do karty multisport

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 632920233