2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Skawina
Dodane 03 kwietnia 2024

Oferta Pracy - MAGAZYNIER

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki branży budowlanej o kapitale polskim i zasięgu międzynarodowym o ugruntowanej pozycji na rynkach:  polskim i światowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:

·       przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP oraz P. Poż,

·       kompletacja towaru przy użyciu mobilnego skanera i przygotowanie towaru do wysyłki,

·       przyjmowanie i wydawanie towaru,

·       prace załadunkowo -rozładunkowe,

·       dbałość o porządek i czystość na magazynie,

Oczekiwania:

·        minimum wykształcenie zawodowe,

·        dyspozycyjność i gotowość do pracy dwuzmianowej,

·        zaangażowanie i chęć do pracy,

·        sumienność i dokładność

·        mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT ( wózki wysokiego składowania)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat bez pośredników w dynamicznie rozwijającej się firmie z gwarancją terminowych wypłat,

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowo – magazynowo - produkcyjnym,

  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń wdrażających,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dodatkowe świadczenia pracownicze: karta sportowa, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i zaangażowanym zespole,

  • bardzo dobry standard zaplecza socjalnego,

  • praca w systemie dwuzmianowym,

  • praca od poniedziałku do piątku

Zapewniamy pełną wyzwań, stabilną pracę dla osób ambitnych, pragnących zdobyć bogate doświadczenie zawodowe, wynagradzaną adekwatnie do umiejętności i zaangażowania oraz atrakcyjny system premiowy.

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. Odpowiemy na wybrane aplikacje, które spełniają nasze oczekiwania.

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych

w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , ul. rtm. Witolda Pileckiego 5, 32-050 Skawina, Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z rekrutacją na aplikowane stanowisko oraz do podjęcia niezbędnych działań dla celów procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będę przetwarzane przez okres rekrutacji a później wyłącznie do czasu przedawnienia się ewentualnych roszczeń wynikających z rekrutacji, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami.

Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy (art. 22¹§ 1) jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie innych danych, takich jak, numer telefonu, adres e-mail nie jest obowiązkowe i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody, ale ułatwi kontakt i sprawne przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:  upoważnieni pracownicy Administratora, podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty współpracujące; jak również organy administracji publicznej, przy zachowaniu wymogów określonych obowiązującymi przepisami, w tym wymogu poufności oraz w zakresie niezbędnym do dokonania danej czynności.

W każdej chwili  ma Pani/Pan prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, uzupełniania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych, które można realizować w siedzibie firmy lub drogą pocztową. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje ich niezwłoczne usunięcie.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 909139240