2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Namysłów
Dodane 16 kwietnia 2024

MIRJAN24 - Osoby do pakowania mebli na linii automatycznej

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MIRJAN24 zatrudni pracowników na stanowiska pakowania mebli tapicerowanych na linii automatycznej.

Miejsce pracy: Łęka Mroczeńska

Obowiązki

  • skrupulatne i dokładne sprawdzanie pakowania mebli tapicerowanych na poszczególnych etapach

  • czuwanie nad poprawnością pracy maszyny,

  • współpraca z innymi pracownikami,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • sumienność i dokładność,

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę w zgranym zespole.

Już dziś dołącz do MIRJAN24, serdecznie zapraszamy!

Kontakt telefoniczny pod numerem: 785 054 519

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego jest MIRJAN 24 SP. Z O.O. z siedzibą Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych i związanych z tym praw znajdziesz na naszej stronie internetowej MIRJAN24 w zakładce „Kariera”.

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 850793064