2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bieżanów-Prokocim
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier - zapraszamy osoby niepełnosprawne

Wynagrodzenie

5 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Miejsce pracy: Kraków ul. Feliksa Wrobela

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko pracy:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Kompletacja towaru

  • Dbałość o stan towaru na magazynie

  • Składowanie towarów wg. ustalonych zasad przy pomocy wózka widłowego

  • Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • Chęci do pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Umiejętność sprawnego liczenia,

  • Zdolność do samodzielnej pracy, ,

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana lub chęć wyrobienia.

  • możliwości pracy w weekendy

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełny etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-14/13-21

  • wynagrodzenie od 4200 zł netto do 4400 zł netto

Zapraszamy do aplikowania!

INFORMACJA RODO Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO ), informujemy, iż Współadministratorem Pani/Pana danych osobowych będą Spółki: 1. Probet Pro sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/2 tel. 32/705-08-01; Probet Group S.A., Probet sp. z o.o., Probet Usługi sp. z o.o., Raffen sp. z o.o. z siedzibą w: Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/1 tel. 32/705-08-01 Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych . W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych proszę się z nim skontaktować : tel. 57*******06, adres mail. iod(małpa)probet.info.pl Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z pozyskaniem kandydata na pracownika i umówieniem go na spotkanie z przedstawicielami Współadministratora lub Zleceniodawcy, z którym Współadministratorzy podpisali stosowne zlecenie ( art. 6 ust.1 lit. b RODO ) Współadministratorzy będą przetwarzali Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych procesach rekrutacyjnych pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę ( art.6 ust. 1 lit. a RODO ), Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 m-cy lub niezwłocznie zniszczone po otrzymaniu informacji o zatrudnieniu u Zleceniodawcy. Dobrowolnie wyrażoną zgodę można zawsze cofnąć. Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Przysługuje Pani/Panu prawo: a) dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem jeżeli przetwarzanie danych zwykłych ( art. 6 ust. 1 lit.a RODO ) lub szczególnej kategorii ( art. 9 ust. 2 lit. a RODO ) b) wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych c) podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacji d) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 904639544