2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Skawina
Dodane 02 kwietnia 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ARK Agencja pracy (nr. cert.6145) dla jednego ze swoich klientów z branży motoryzacyjnej poszukuje pracowników na stanowisko: magazynier

Zakres obowiązków:

- Obsługa wózków widłowych - Rozładunek i załadunek towaru - Rozwożenie towaru w odpowiednie miejsca magazynowe

Wymagania: - Uprawnienia UDT - Umiejętność pracy w zespole - Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Oferujemy: - Umowa o pracę -Praca w systemie jednozmianowym 8.00 - 16.00 -Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji -Miejsce pracy - Skawina

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o złączenie klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)”.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 908924666