2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Gogolin
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier z UDT

Wynagrodzenie

6 200 - 8 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gogolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Do firmy produkcyjnej, która jest liderem w swojej branży poszukujemy Magazynierów.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów zgodnie z procedurami firmy.

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej i sporządzanie raportów związanych z obrotem towarów.

  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie.

  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadanie ważnego uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

  • Znajomość zasad pracy w magazynie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia.

  • Wynagrodzenie 4 100 - 6 200 zł. netto/miesięcznie.

  • Bonus w wysokości 500 zł. netto/miesięcznie za własne zakwaterowanie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Szkolenie BHP i badania lekarskie.

  • Opieka koordynatora.

  • Aplikacja mobilna Dreman.

Oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Nr 12552 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Lokalizacja

Gogolin,

Opolskie

Opolskie, Gogolin
ID: 912139004