2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Podgórze
Dodane Dzisiaj o 09:21

Magazynier składający

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FROG MS DELKO SP. Z O.O. posiada mocną i ugruntowaną pozycję na terenie Małopolski. Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja artykułów higienicznych, kosmetycznych, chemii gospodarczej. Oferta obejmuje około 6000 pozycji asortymentowych. W latach 2012, 2013, 2015 Spółka została uhonorowana poprzez przyznanie prestiżowej nagrody „Gazeli Biznesu” – którą wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

MAGAZYNIER Miejsce pracy: Kraków, Biskupińska

Zadania:

  • wydawanie towarów

  • rozkładanie towarów na magazynie

  • realokowanie towarów na magazynie

uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

*pracę dla kobiet i mężczyzn * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, * umowę o pracę * możliwość zdobycia cennego doświadczenia * praca zmianowa

Od kandydatów oczekujemy:

* odpowiedzialności i uczciwości, * umiejętności pracy w zespole, * dyspozycyjności, * dokładności, sumienności i rzetelności.

Prosimy o dołączenie jednej z dwóch zgód: Zgoda : 1.„Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane przez FROG MS DELKO SP Z O.O. z siedzibą w Krakowie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę, by w razie nienawiązania współpracy, moje dane były przetwarzane w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jest mi wiadome, że zgody te mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.” Zgoda: 2„Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane przez FROG MS DELKO SP Z O.O. z siedzibą w Krakowie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jest mi wiadome, że zgodę mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 450607141