2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Bochnia
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier w sklepie internetowym, pakowanie przesyłek

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z szybkim rozwojem naszego sklepu internetowego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie, przygotowywanie i pakowanie zamówień do klientów,

  • tworzenie zamówień do dostawców,

  • kontrolowanie i uzupełnianie stanów magazynowych,

  • przyjmowanie dostaw,

  • przekazywanie przesyłek do kurierów,

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

  • swobodna obsługa komputera,

  • znajomość programu excel,

  • chęć zdobywania nowej wiedzy,

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • sumienność, uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy w sklepie internetowym,

  • znajomość programu Baselinker,

  • znajomość produktów z branży elektronarzędzia i osprzęt.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju i zwiększenia wynagrodzenia wraz z rozwojem firmy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy - komputer i telefon,

  • stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Sklep Himart posiada w swojej ofercie profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia ręczne oraz osprzęt do elektronarzędzi najlepszych producentów z całego świata. Dostarczamy najlepsze narzędzia zarówno firmom jak i osobom fizycznym w Polsce oraz na terenie Europy.

Prosimy o dodanie klauzuli w zgłoszeniu rekrutacyjnym:

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 888167409