2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 13 kwietnia 2024

Magazynier w magazynie IT

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zadania wykonywane na stanowisku:

- wyjazd do klienta w celu odbioru zakupionego sprzętu

- spakowanie sprzętu odpowiednio do środka transportu (bus lub samochód ciężarowy)

- załadunek pojazdów

- transport

- rozładunek w magazynie

- kontrola ilościowa dostawy do magazynu

Praca związana jest z częstymi (jeden, dwa razy w tygodniu) wyjazdami busem po sprzęt do siedzib klientów (cała Polska południowa oraz największe miasta - Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań). Wyjazdy najczęściej jednodniowe. Poza dniami wyjazdów wspomaganie magazyniera w przyjęciu i kontroli dostaw, wydawaniu materiałów i towarów, prace magazynowe, utrzymanie porządku w magazynach, transport materiałów pomiędzy wydziałami produkcyjnymi, a magazynami.

Wymagania:

- chęć do pracy

- bardzo dobry stan zdrowia (kręgosłup) i odpowiednia siła fizyczna - komputer, monitor, notebook waży tylko kilka kilogramów, ale odebranie urządzeń od klienta lub przygotowanie wysyłki towarów to przemieszczenie dużej ilości sztuk dziennie

- posiadanie prawa jazdy i doświadczenia w prowadzeniu busa

- wysoka kultura osobista (pracujemy w środowisku międzynarodowym, świadczymy usługi dla największych banków i koncernów międzynarodowych)

- odpowiedzialność, dokładność, sumienność

- doświadczenie w pracy w magazynie i uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w Opolu

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- dodatkowe premie związane z wyjazdami

- rabaty pracownicze

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia, zaangażowania w pracy

Od zainteresowanych oczekujemy przysłania listu motywacyjnego oraz CV.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na niektóre zgłoszenia

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 901030050