2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Raben Group
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier (uprawnienia UDT)

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dlaczego warto u Nas pracować?

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, będziesz pracować we wspaniałej atmosferze. Odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju. U nas nie ma miejsca na nudę!

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego

  • Kontrola nad wysyłką towarów

  • Dbałość o parametry jakościowe

  • Praca ze skanerem

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem elektrycznym (UDT IIWJO)

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej i nocnej

  • Doświadczenie w pracy w magazynie, jako operator wózka widłowego

  • Umiejętność pracy ze skanerem

  • Wysokie zaangażowanie w realizacji zadań (lubisz, to co robisz)

To oferujemy:

  • Zarobki w widełkach od 4700 do 5300 PLN - wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień) oraz miesięczna premia wydajnościowa do 875 PLN.

  • Przyjazne wdrożenie (buddy - opiekuna wdrożenia)

  • 30 minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: karta Multisport/platforma Mybenefit, Karty na zakupy w dyskontach spożywczych MAKROPrywatna opieka medyczna, rabatowe karty paliwowe LOTOSubezpieczenie grupowe, paczki spożywcze, karty przedpłacone, karty SIM na preferencyjnych warunkach, bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka polskiego, angielskiego i niemieckiego

  • Stabilne zatrudnienie:umowa o pracę, szkolenia wdrożeniowe, jasne reguły premiowania, możliwość rozwoju zawodowego, wypłata wynagrodzenia zawsze na czas

  • Przyjazne miejsce pracy: firma rodzinna – przedsiębiorstwo zarządzane przez wartości, najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, nowoczesne technologie i rozwiązania, przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole

  • Dogodne warunki pracy: komfort i bezpieczeństwo, przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 869963201