2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Libiąż
Renata
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Thermoplast,Libiąż

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Libiąż

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem

oraz chętne do zdobycia doświadczenia.

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy

  • Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych i prawidłowym zabezpieczeniem towarów w magazynie

  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowej

  • Nadzór nad właściwym zabezpieczeniem towarów na czas transportu

  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego

  • Gotowości do pracy na 3 zmiany

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera w zakresie programów Word i Excel

  • Dyspozycyjności i odpowiedzialności

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe -  jeśli ich nie posiadasz zapewnimy Ci szkolenie

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania składający się z pensji zasadniczej, premii i dodatków wynikających z przepisów prawa pracy

  • Nowoczesną formę wdrażania pracowników do pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny - karty podarunkowe, dopłata do paliwa za dojazdy powyżej 15km, ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny, możliwość korzystania z zajęć sportowych futsal

  • Dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i osób towarzyszących

Wszystkich pracowników zatrudniamy na podstawie umowy o pracę

Oferujemy wynagrodzenie całkowite w przedziale od 5.000 PLN do 5.500 PLN.

Wyślij swoje zgłoszenie aplikacyjne wraz z CV

Zapraszamy do naszego zespołu!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą firmą i aplikowanie na to stanowisko.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRACĘ W SPÓŁCE THERMOPLAST TECHNOLOGY P.S.A.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Thermoplast Technology P.S.A.  z siedzibą w Libiążu przy ul. Wilczej 3, 32-590 Libiąż wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0001074543, z kapitałem zakładowym 43 879 000,00 PLN, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 6282281779, REGON 387822475, zwana dalej „ADMINISTRATOREM”.

Administrator danych powołał Administratora Bezpieczeństwa Informacji nadzorującego prawidłowość przetwarzanych danych osobowych, z którym można się skontaktować za pośrednictwem adresu e-mail lub telefonicznie pod numerem +48 692 296 803.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy na jakie złożył Pan/Pani na podstawie art. 6 ust 1b RODO lub/i na podstawie. art. 6 ust 1 pkt a RODO w celu przetwarzania danych kontaktowych lub/i przyszłych rekrutacji na podstawie zgody na przetwarzanie w określonym w zgodzie celu.

Zakres tych danych zawarty jest w katalogu danych, których podania może wymagać pracodawca od osoby ubiegającej się o zatrudnienie zgodnie z Kodeksem Pracy.

 Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: Doradcy Personalni/Agencje Pracy, Współpracownicy administratora.

Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do pracy do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Dane kandydatów do pracy przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. do momentu zakończenia rekrutacji, a następnie po zakończeniu rekrutacji niezwłocznie usunięte.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji Administrator Danych informuje, że nie planuje dalej przetwarzać danych osobowych kandydatów do pracy w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, tj. w celu przyszłej rekrutacji chyba, że kandydat na stanowisko pracy wyrazi na to zgodę, jednak nie dłużej niż przez 1 rok.

Kandydaci do pracy posiadają prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz - z zastrzeżeniem przepisów prawa - usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

Kandydaci do pracy mają prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jednocześnie informujemy, że dokumenty aplikacyjne złożone poza ogłoszonymi procesami rekrutacji będą niezwłocznie niszczone, a dane osobowe w nich zawarte nie będą przetwarzane.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przystąpienia do procesu rekrutacji.

W przypadku Jeżeli nie podasz danych, możemy odmówić świadczenia usług w zakresie wyrażonej zgody.

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Libiąż,

Małopolskie

Małopolskie, Libiąż
ID: 735952416