2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Biała
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier - surowce

Lokalizacja

Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent wód mineralnych i napojów poszukuje osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Obowiązki:

      § Dostarczanie surowców do produkcji.

      § Sumienne wykonywanie zadań i poleceń przełożonych z pełną odpowiedzialnością i rzetelnością.

      § Załadunek i rozładunek aut ciężarowych.

      § Wprowadzanie dokumentów do systemu.

             Wymagania:

§  wykształcenie minimum zawodowe;

§  mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT;

§  znajomość obsługi komputera;

§  dyspozycyjność;

§  gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym.

OFERUJEMY:

·         stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

·         umowę o pracę

·         dowozy pracownicze na trasie Prudnik – Biała

·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·         ubezpieczenie grupowe

·         pakiet socjalny i medyczny LUX MED

Lokalizacja

Biała,

Opolskie

Opolskie, Biała
ID: 911202073