2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kokotów
HR Climateo
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier/ Sklep internetowy/ Praca jednozmianowa 8:00-16:00/pon-pt

Wynagrodzenie

6 000 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy importerem i dystrybutorem urządzeń do wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i jednym z pionierów handlu internetowego w branży HVAC w Polsce, a także liderem sprzedażowym tej kategorii na największych platformach e-commerce. Działamy zarówno w obszarze profesjonalnym jak i konsumenckim, gdzie prężnie rozwijamy swoje marki produktowe, zarówno w oparciu o najlepszej jakości urządzenia jak i najwyższy poziom obsługi klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i otwarciem nowego centrum dystrybucji o powierzchni 5000m2 w Kokotowie pod Krakowem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu/ Magazynier

Opis stanowiska:

  • Obsługa dostaw i wysyłek magazynowych

  • Kompletowanie zamówień

  • Pakowanie i zabezpieczanie towaru przed wysyłką

  • Składowanie towaru w odpowiednie lokalizacje

  • Weryfikacja stanów magazynowych

  • Utrzymywanie porządku w magazynie

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dokładność i sumienność

  • Wysoka motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Jednozmianowy system pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 (wolne weekendy)

  • Stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Kokotów,

Małopolskie

Małopolskie, Kokotów
ID: 911912771