2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier - SFD S.A.

Wynagrodzenie

4 350 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

SFD S.A. - lider sprzedaży suplementów diety na rynku polskim, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Pracowników na stanowisko: Magazynier.

Zadania:

·      przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towarów;

·      przygotowywanie towarów do wysyłki;

·      załadunki i rozładunki towarów oraz ich sortowanie i transport wewnątrz magazynu;

·      bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek;

·      dbałość o stan techniczny i sprawność wyposażenia magazynu;

·      dbałość o czystość magazynu;

·      obsługa systemu magazynowego.

Idealny Kandydat:

·       jest chętny do pracy, dokładny, uczciwy i gotowy do pracy w systemie 2-zmianowym, zmiennym tydzień na tydzień:

          pierwsza zmiana: poniedziałek - piątek

          druga zmiana: niedziela - czwartek

·      potrafi pracować pod presją czasu;

·     nie jest wymagane doświadczenie w pracy na magazynie (szybki proces adaptacji)

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·        wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i umiejętności,

·        podstawa + system premiowy w następującym harmonogramie:

          (umowa o pracę) na 3. miesięczny okres próbny 4350 zł brutto + premia uznaniowa do 1000 zł brutto,

          po okresie próbnym możliwość przedłużenia umowy o pracę oraz podwyżka stażowa po 12 miesiącach;

          2. rok pracy 4500 zł brutto + premia uznaniowa do 1000 zł brutto

          3. rok pracy 4800 zł brutto + premia uznaniowa do 1000 zł brutto

·        pracę w młodym i wspierającym zespole;

·        możliwość rozwoju i szkoleń;

·        bogaty pakiet socjalny: (karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna

opieka medyczna);

·        atrakcyjne zniżki na odżywki i suplementy diety.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie "Aplikuj teraz" u dołu ogłoszenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 888071664