2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bronowice
Dodane 29 maja 2024

Magazynier SEZON 100% obsługa magazynu WODKAN

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy kimś więcej niż tylko producentem i dystrybutorem systemów rurowych i kształtek z tworzyw sztucznych. Transportując wodę, powietrze i inne źródła energii w niezawodny, wydajny i zrównoważony sposób, każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do poprawy stanu naszej planety. Co więcej, robimy to z materiałów pochodzących z recyklingu lub nadających się do ponownego przetworzenia. Dlatego możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy "Nature's Network".

DYKA to Międzynarodowa Firma Produkcyjno -Handlowa. Jeden z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów kompletnych systemów rurowych do instalacji wodno-kanalizacyjnych, posiadający zakład produkcyjny na terenie Dolnego Śląska i sieć handlową na terenie całego kraju.

W kulturze firmy DYKA najważniejszymi wartościami są: współpraca (rozwijamy się razem), inicjatywa (podejmujemy działania) oraz praca zorientowana na klienta i osiąganie wyników (sprawiamy się, że rzeczy się dzieją i wprawiamy naszych klientów w zachwyt)

Naturalnie -  tworzymy użyteczne produkty

Opis stanowiska

  • Kompletacji zamówień klientów,

  • Przyjęcie towaru i rozkładanie go na docelowe miejsca

  • Obsługa klientów Oddziału

  • Pomoc w prowadzeniu Oddziału

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista,

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych

  • Mile widziane:

  • Znajomość gospodarki magazynowej

  • Doświadczenie w branży WODKAN lub sanitarno- grzewczej ,

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • Umiejętność posługiwania się komputerem

Dodatkowe informacje

DYKA jest silnym i wiarygodnym graczem na rynku. Będziesz pracować w inspirującej i międzynarodowej organizacji. Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo. DYKA będzie również inwestować w Twój rozwój. Szczególnie interesuje nas to, czego szukasz u pracodawcy i chętnie o tym z Tobą porozmawiamy. Będziesz pracować w nieformalnej, przyjemnej atmosferze pracy, która przekłada się na ścisłą współpracę, uczciwość, gotowość do pomocy i nie tylko.

Staniesz się częścią profesjonalnej, uczącej się organizacji, z możliwościami rozwoju. Będziesz tworzył wartość dodaną zgranego zespołu! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pozostałe warunki

  • PRACA W SYSTEMIE 1 ZMIANOWYM: poniedziałek -piątek 8:00-16:00

  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników

  • Pakiet socjalny: ZFŚŚ, cafeteria Mybenefit, pakiet opieki  medycznej, ubezpieczenie na życie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 918495598