2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kłaj
Michał
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier / praca na magazynie

Wynagrodzenie

32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kłaj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Springos, właściciel portali shoperly.pl i sportservice.pl, od ponad dwudziestu lat na rynku jako producent i międzynarodowy dystrybutor artykułów sportowych, rekreacyjnych oraz asortymentu z kategorii dom i ogród, poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Kłaj

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru
  • Pakowanie paczek
  • Magazynowanie w regałach
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Obsługa skanera
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie

Wymagania:

  • Gotowości do pracy
  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość skorzystania z Karty Multisport

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w zgłoszeniu aplikacji:

"Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych."

Lokalizacja

Kłaj,

Małopolskie

Małopolskie, Kłaj
ID: 526584604