2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Nowy Sącz
Dodane 21 kwietnia 2024

Magazynier / placowy - praca na składzie z ogrodzeniami

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

Zatrudnię na etat do pracy na składzie z ogrodzeniami.

Zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu wewnętrznego i zewnętrznego,

  • przyjmowanie dostaw, kontrola jakościowa i ilościowa,

  • praca na wózku widłowym,

  • przygotowanie towaru dla klienta i wydawanie,

  • wywóz towaru do klienta,

  • dbanie o porządek na magazynie,

  • prace gospodarcze na placu.

Oczekujemy:

  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • samodzielność,

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość, zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera oraz na wózku widłowym.

Prawo jazdy kat. C i umiejętność obsługi HDS będą dodatkowym atutem.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie.

Praca w młodym zespole.

Wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 887585927