2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Wieliczka
Dodane 15 maja 2024

Magazynier, Pakowacz - Wieliczka Sklep internetowy z suplementami

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera - do naszego sklepu internetowego z suplementami i zdrową żywnością dla sportowców.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Precyzyjne pakowanie i zabezpieczanie towarów do wysyłki.

  • Przyjmowanie dostaw i kontrola zgodności otrzymanego towaru z zamówieniem.

  • Bieżące dbanie o porządek w magazynie i na stanowisku pracy

  • Obsługa systemu baselinker na poziomie podstawowym (nie martw się - nauczymy Cię wszystkiego!).

Czego oczekujemy?

  • Dostępności od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15 (16) (dokładne godziny ustalimy razem).

  • Komunikatywności i chęci do pracy w zespole.

  • Gotowości do nauki i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem, oraz znajomość systemów allegro, i baselinker.

Co oferujemy w zamian?

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania (nie mniej niż 4000)

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Płatności zawsze na czas.

  • Możliwość pracy w nadgodzinach.

  • Szkolenia dotyczące obsługi systemów allegro, baselinker i sklepu internetowego.

  • Umowę o pracę po dwumiesięcznym okresie próbnym.

Gdzie znajduje się nasz magazyn?

Wieliczka, ul. Jasna.

Szukasz miejsca, gdzie pracuje się w przyjaznej atmosferze, a jednocześnie profesjonalizm idzie w parze z rozwojem i zaangażowanie? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie! U nas nie znajdziesz korporacyjnej sztywności. Doceniamy chęci i pasję do pracy. Jeśli chcesz się rozwijać wraz z nami - dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dodanie formuły w CV:

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz OLX, odezwiemy się do wybranych kandydatów. Kontakt telefoniczny nie zawsze jest możliwy. Oprócz CV, napisz parę słów o sobie, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać. Do usłyszenia.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 862957361