2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Skawina
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. gospodarki magazynowej w sklepie internetowym

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma MM SMART Solutions poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. gospodarki magazynowej w sklepie internetowym WWW.SWIATPLASTIKU.PL

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie dostaw od dostawców,

- wydawanie paczek/palet kurierom,

- kompletacja towarów i pakowanie paczek,

- generowanie dokumentów magazynowych w systemach informatycznych firmy, m. in. PZ, WZ, RW, PW, Zapotrzebowanie do Zakupu.

- dbanie o ogólny porządek w obszarze magazynowym.

Oczekujemy od osób aplikujacych:

- sumienności i wysokiego poziomu samodyscypliny,

- koncentracji na powierzonych zadaniach,

- utrzymywania porządku w obszarze magazynowym,

- doświadczenia w prowadzeniu gospodarki magazynowej w systemach informatycznych.

- manualnych umiejętności w pracy z materiałami do pakowania, jak taśma klejąca, strecz, folia babelkowa oraz obsługa paleciaka.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy,

- stabilne zatrudnienie,

- młody i dynamiczny zespół pracowniczy,

- możliwy rozwój w strukturach firmy, w kierunku Obsługi Klienta,

- deputat towarów raz w roku.

Administratorem danych osobowych jest MM SMART SOLUTIONS, z siedzibą w Skawinie, ul. Kopernika 12a. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Przestrzeganie zasad ochrony danych MM SMART Solutions nadzoruje Właściciel firmy, z którym można skontaktować się poprzez adres email: mmsmartsolutionsmałpagmail.com

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 728630399