2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Wieliczka
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier Pakowacz kompletowanie Wieliczka

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko MAGAZYNIER/PAKOWACZ kompletowanie zamówień

Zakres obowiązków:

-kompletowanie przesyłek

-pakowanie przesyłek

-generowanie etykiety

-przygotowanie paczek do odbioru przez kurierów

-utrzymywanie porządku w magazynach

-przyjmowanie dostaw

-układanie towaru w wyznaczone miejsca

-kontrolowanie stanów magazynowych

-przygotowywanie i wydawanie towaru dla klientów stacjonarnych

-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

 Od Kandydatów oczekujemy:

-samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości

-umiejętność organizowania własnej pracy

-umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

-znajomość obsługi komputera

-sumienność i dokładność dla powierzonych zadań

-dokładności i skrupulatności w działaniu

-pozytywne nastawienie do prac

-mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem, oraz znajomość systemów Baselinker

Kandydatom oferujemy:

-Stałe godziny pracy od 8 do 16 /od poniedziałku do  piątku/

-Zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie na okres próbny, później umowa o pracę

-Pracę od zaraz

-Pracę w miłej atmosferze

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Zniżki pracownicze

Oferta pracy skierowana jest również do osób szukających pierwszych doświadczeń zawodowych!

Miejsce Wieliczka

Zachęcamy do przesłania CV za pośrednictwem OLX, które musi posiadać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych według wzoru poniżej.

 Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

" Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Mampak s.c. Mateusz Ślęczka, Andrzej Ślęczka, Maciej Ślęczka z siedzibą w Wieliczce. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Mampak s.c. Mateusz Ślęczka, Andrzej Ślęczka, Maciej Ślęczka z siedzibą w Wieliczce, jednak nie dłużej niż rok. Oświadczam także, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 905275601