Dodaj ogłoszenie
Dodane 13 września 2024

Magazynier , kierowca

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeworsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkcyjna Metalustic Sp. z o.o. w Przeworsku ul. Dworcowa 10

poszukuje kandydata na stanowisko:

magazynier, kierowca, operator wózka widłowego

Miejsce wykonywania pracy: Przeworsk

Obowiązki:

  • przewożenie produktów na magazyny gotowych wyrobów

  • przyjmowanie towarów (materiałów produkcyjnych)

  • kontrolowanie materiałów produkcyjnych

  • kontrolowanie materiałów poprodukcyjnych

  • odbiór materiałów produkcyjnych samochodem dostawczym(Przeworsk-Rzeszów)

  • wprowadzanie przerobów pracowników do pliku EXCEL

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, systematyczność, sumienność

  • motywacja do pracy

  • prawo jazdy kategorii B

  • uprawnienia kierowania wózkiem widłowym

  • obsługa programów komputerowych Excel i Word

  • praca na podobnym stanowisku minimum 2 lata

Oferujemy:

  • przyuczenie do pracy na stanowisku Magazyniera

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia

  • opiekę medyczną

  • program multisport

  • 13 pensję

Lokalizacja

Przeworsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przeworsk
ID: 659632022