2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Podgórze
Consorfrut Polska
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Operator wózka widłowego - Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Consorfrut Polska Sp. z o.o.

ul. Christo Botewa 4

Główne obowiązki:

- rozładunek i załadunek towaru – transport towaru na terenie magazynu,

- ręczne prace transportowe,

- prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru),

- sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek,

- dbałość o terminowy załadunek i rozładunek towaru,

- dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Nasze oczekiwania:

- dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (UDT),

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne w momencie zatrudnienia (na etapie rekrutacji mile widziane, lecz niekonieczne),

- sumienność,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

- atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport i inne),

- szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,

- przyjazną atmosferę pracy.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

dalej: „Rozporządzenie” lub „RODO”,

informuję, że:

a)    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest CONSORFRUT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie, ul. Christo Botewa 4, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000205046, NIP: 679*****52 PL, REGON: 356817366, wysokość kapitału zakładowego 400000 zł (opłacony w całości),

(dalej: „Spółka”);

b)    Może się Pan/Pani skontaktować ze Spółką w dowolny sposób, np. telefonicznie pod numerem 12 3420100 lub korespondencyjnie na adres wskazany w pkt 1 powyżej.

c)    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym do oceny Pani/Pana kwalifikacji wymaganych na określonym stanowisku pracy, posiadanego wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody (która może zostać odwołana w każdym czasie) - także w celu przyszłych procesów rekrutacji.

d)    Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (w tym w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej) będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych osobowych), art. 6 ust. 1 pkt b RODO (przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy), a w pozostałym zakresie - na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą).

e)    Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w aktualnie prowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym będą przechowywane przez okres prowadzenia rekrutacji oraz nie dłużej niż do 30 dni od zakończenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy, z tym zastrzeżeniem, że w odniesieniu do danych przetwarzanych na podstawie zgody, każdorazowo nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody.

f)     Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane następującym odbiorcom: portale (serwisy) informatyczne wykorzystywane w procesie rekrutacji, podmiotom świadczącym usługi doradcze, usługi księgowe, usługi informatyczne oraz usługi profesjonalnego niszczenia dokumentacji i innych nośników danych

g)    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy, w tym w szczególności w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest obowiązkiem ustawowym i jednocześnie jest niezbędne, aby Pani/Pan mógł uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

h)    W przypadkach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania lub uzupełnienia, prawo żądania ich usunięcia, prawo żądania ograniczenia ich przetwarzania; prawo do przenoszenia Pani/Pana danych osobowych, które przetwarzamy w sposób zautomatyzowany na podstawie zgody.

i)     Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody. Cofnięcie zgody pozostanie bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej cofnięciem.

j)     Pani/ Pana dane osobowe mogą zostać przekazane do państwa trzeciego przez Podmiot Przetwarzający – tj. serwis informatyczny wykorzystywany dla celów związanych z rekrutacją, po zapewnieniu zabezpieczeń Pani/Pana danych osobowych opisanych w RODO, a w szczególności po spełnieniu jednego z następujących warunków:

(i)             przetwarzanie jest realizowane przez Dalszy Podmiot Przetwarzający w państwie trzecim, w stosunku do którego została wydana decyzja stwierdzająca odpowiedni stopień ochrony, o którym mowa w art. 45 RODO,

(ii)           przetwarzanie jest realizowane przez Dalszy Podmiot Przetwarzający w ramach wiążących reguł korporacyjnych, o których mowa w art. 4 pkt 20 oraz 47 RODO,

(iii)         przetwarzanie jest realizowane przez Dalszy Podmiot Przetwarzający na podstawie Standardowych Klauzul Umownych zawartych pomiędzy usługodawcą a Dalszym Podmiotem Przetwarzającym.

k)    Spółka nie planuje podejmować decyzji, które opierać się będą wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, Pana/Pani danych osobowych oraz wywoływać wobec Pana/Pani skutki prawne lub w podobny sposób na Pana/Panią wpływać.

l)     Ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), jeśli przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę będzie naruszało postanowienia Rozporządzenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 589676720