2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Olszowa
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier/Operator Wózka Widłowego - OLSZOWA

Lokalizacja

Olszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Magazynier/Operator Wózka Widłowego w FM Logistic - firma z ponad 50-letnią tradycją.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

- Pracę w systemie 3-zmianowym w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

- Praca od poniedziałku do piątku, WOLNE WEEKENDY!

- Atrakcyjny pakiet socjalny (imprezy integracyjne, paczki świąteczne dla dzieci, dodatki świąteczne dla pracowników, Karty Multisport itp.);

- Prywatna bezpłatna opieka medyczna, z możliwością ubezpieczenia swoich bliskich;

- Ubezpieczenie grupowe;

- Program poleceń pracowniczych;

Jakie zadania przed Tobą?

- Operacje magazynowe - recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja, zgodnie z obowiązującymi procedurami,

- Przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie.

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

- Dyspozycyjność związana z systemem pracy zmianowej,

- Odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy,

- Uprawnienia na wózki widłowe UDT lub chęć ich wyrobienia.

Adres firmy:

ul. Europejska 6,

47-143 Olszowa

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Uprzejmie informujemy, iż każde CV powinno zawierać klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji”

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów. Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olszowa,

Opolskie

Opolskie, Olszowa
ID: 864801688