2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Mielec
Dodane Dzisiaj o 11:28

Magazynier, operator wózka widłowego

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

·         Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT)

·         Posiadanie prawa jazdy kat. B.

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

·         Obsługa wózka widłowego

·         Załadunek i rozładunek towarów

·         Właściwe rozmieszczenie towarów na magazynie

·         Dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy

·         Pakowanie wyrobów

·         Prace porządkowe oraz zarządzanie odpadami magazynowymi

Oferujemy:

·         Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

·         Dofinansowanie do kart Multisport

·         Ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach

ZAPRASZAMY DO ZESPOŁU!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Retech Sp. z o. o. z siedzibą w Mielcu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 912152622