2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Kokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania na stanowisku pracy:

  • Sprawny rozładunek i załadunek aut oraz kontrola przychodzącego i wychodzącego towaru,

  • Wewnętrzny transport towarów w magazynie,

  • Kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowywanie dostaw dla klientów,

  • Pomoc w przeprowadzaniu inwentaryzacji,

  • Dbanie o odpowiednie zabezpieczenie towarów (pod względem BHP),

  • Obsługa wózka widłowego (również wysoki skład),

  • Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy,

  • Umiejętność obsługi wysokiego składu,

  • Skrupulatność i dokładność,

  • Gotowość podjęcia stałej pracy.

 Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Praca w trybie zmianowym,

  • Za pracę w sobotę i niedzielę wolne dni w tygodniu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Możliwość korzystania z opieki medycznej, karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego na życie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kokotów,

Małopolskie

Małopolskie, Kokotów
ID: 910320459